top of page
Ženský zdieľací kruh Zaži samú seba
Ženský zdieľací kruh Zaži samú seba

so 10. 12.

|

Poprad

Ženský zdieľací kruh Zaži samú seba

Cyklus ZAŽI SAMU SEBA ponúka ženskej duši nazrieť do svojej hĺbky a precítiť podstatu svojho bytia. V každej žene žije mocná sila - a my sa budeme venovať odhaľovaniu nášho vnútra vo všetkých farbách a odtieňoch. Zažijeme spolu pravú ženskosť a budeme načúvať svojmu vnútornému hlasu.

Čas a miesto

10. 12. 2022, 17:00 – 20:00

Poprad, Harmony štúdio, Rázusova 3286/1, 058 01 Poprad, Slovakia

O podujatí

Pozývam vás opäť na stretnutie so sebou - nádhernou, celistvou a láskyplnou ženou - ktorá vie milovať a prijímať, tvoriť a rozdávať, dozrievať vo svojej múdrosti a pretvárať svet okolo. Príďte sa pozrieť do svojho vnútra, nájsť v sebe svoje dary aj potlačené nedúhy a vystúpiť z tieňa nedokonalosti.

Byť ženou je krásny dar a v kruhu nádherných bytostí sa naša esencia znásobuje a objíma celý svet. Príďte do čarovného kruhu ticha a slova, hudby a tanca ...prebúdzania, zdieľania, liečenia ranených dušičiek.

Cyklus ženských zdieľacích kruhov Zaži samú seba ponúka ženskej duši možnosť nazrieť do svojej hĺbky a precítiť podstatu svojho bytia. Každá žena je nádherná a ak nájde svoju jedinečnosť, dokáže vo svojom živote robiť zázraky a obohatiť životy iných. A ak dokáže prijať svoje telo, emócie a minulosť, terajšie aj minulé vzťahy, to, aká v skutočnosti je, vtedy sa prítomný okamih stáva rajom na zemi a ona si začína tvoriť budúcnosť podľa svojich snov. Lebo sebapoznanie je odpoveďou na všetko a v okamihu, keď zažijeme samých seba, začína proces tvorivosti.

Čaká vás zážitkový program plný tanca, meditácii a pohladenia vašej vnútornej ženy či zraneného dievčatka.

Zdieľaj s priateľmi

Zuzana.jpg

Žena je v každej fáze svojho života hodná milovania, najmä samej seba …

                               Zuzana Hudáčová

Anchor 1
bottom of page